شنبه ٢٣ تير ١٤٠٣ - 
1 2 3 4
 
منو اصلی
صفحه اصلي > گروه های آموزشی > شنوایی شناسی > فعالیت های فوق برنامه گروه 
 
 

Telegram ID: anjelmiaudsbmu

 

Telegram ID: radioaudio1

 

 

برنامه های برگزار شده

"بیست و یکمین همایش سراسری دانشجویی شنوایی شناسی" و "نخستین جشنواره دانشجویی هنر در شنوایی شناسی" به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تاریخ 26 آذر ماه 1399 به صورت مجازی برگزار شد.

 

 

گزارش بیست و یکمین همایش دانشجویی شنوایی شناسی

 

همایش دانشجویی شنوایی شناسی، یک گردهمایی تخصصی دانشجویی است که هر ساله با هدف ارتقاء سطح علمی و بالینی دانشجویان رشته شنوایی شناسی، ایجاد فضایی برای تبادل اطلاعات و افکار در موضوعات مختلف علمی، افزایش تعامل و وحدت بین دانشجویان و اساتید شنوایی شناسی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، به تکاپو انداختن دانشجویان و ایجاد انگیزه به منظور افزایش فعالیت های علمی و ارتقا سطح علمی این رشته در حوزه فرامرزی به کمک محققین جوان این رشته برگزار می شود.

در سال 1398، میزبانی بیست و یکمین همایش سراسری دانشجویی شنوایی شناسی به دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی واگذار شد و قرار بود در روز 14 اسفندماه سال 1398 در سالن ابن سینا دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو گردید و نهایتا در بیست و ششم آذرماه سال جاری به صورت مجازی از ساعت 9 الی16:30 با شرکت حدود 350 نفر از دانشجویان و اساتید سراسر کشور که از طریق سایت سمینار ثبت نام کرده بودند از بستر آدوبی کانکت برگزار گردید. همچنین در زمان اختتامیه حدودا 200 نفر به صورت آنلاین برنامه را دنبال می کردند.

گزارش تصویری 21 امین همایش دانشجویی شنوایی شناسی

دانشگاه علوم پزشکی  شهید بهشــتی
دانشکده علوم توانبخشی

تهران- خیابان دماوند(تهران نو) روبروی بیمارستان بوعلی دانشکده علوم توانبخشی     77561721    77542057

 

3871 - 021
 
o@sbmu.ac.ir